Milano moenädal: avastage moeetenduste kalender
Lõpuks olemegi kohal: pärast naiste moeetendusi New Yorgis ja Londonis on Milano kord.
19. - 24. veebruaril on moemaailma peategelaseks taas moemaailma peategelane Lombardi pealinn.
Nagu alati, on Made in Italy -s palju suurepäraseid nimesid ning samuti on palju huvitavaid ettepanekuid noorematelt ja innovaatilisematelt brändidelt, nagu MSGM, Au Jour Le Jour, Fausto Puglisi ja paljud teised.
Avastage allpool kõik kuupäevade järgi jagatud saated ja ärge unustage, et saateid saate vaadata otseülekandena alfemminile'is!
Riietuge nagu vanasti. Uurige, kuidas saavutada kaasaegne vintage välimus
Mida kanda, kui teil on laiad puusad: avastage nõuanded oma garderoobi jaoks19. veebruar
09.30 - Chicca Lualdi Beequeen
10.30 - Angelo Marani
11.30 - Simonetta Ravizza
12.30 - Byblos Milan
14.00 - Gucci
15.00 - Frankie Morello
16.00 - Fay
17.00 - Alberta Ferretti
18.00 - nr 21
19.00 - Fausto Puglisi
20.00 - Francesco Scognamiglio
20. veebruar
09.30 - Max Mara
10.30 - Blugirl
11.30 - Andrea Incontri
12.30 - Fendi
14.00 - Lihtsalt Cavalli
15.00 - Krizia
16.00 - Rahvuslik kostüüm
17.00 - Cristiano Burani
18.00 - Prada
18.00 - Daniela Gregis
19.00 - Sadamad 1961
20.00 - Moschino
21. veebruar
09.30 - Blumariin
10.30 - Emporio Armani
11.30 - Genny
12.30 - Sportmax
14.00 - Etro
15.00 - Les Copains
16.00 - jäämägi
17.00 - Tod
18.00 - Luisa Beccaria
19.00 - Aigner
20.00 - Versace
22. veebruar
09.30 - Bottega Veneta
10.30 - Au Jour Le Jour
11.30 - Ermanno Scervino
12.30 - Roberto Cavalli
14.00 - Antonio Marras
15.00 - Jil Sander
16.00 - Cividini
17.00 - Gabriele Colangelo
18.00 - Aquilano.Rimondi
19.00 - Emilio Pucci
20.00 - Uma Wang
23. veebruar
09.30 - Grinko
10.15 - Marni
11.00 - Roccobarocco
12.00 - Laura Biagiotti
13.00 - John Richmond
15.00 - Trussardi
16.00 - Missoni
17.00 - Marco De Vincenzo
18.00 - Salvatore Ferragamo
19.00 - MSGM
20.00 - eelvaade
20.30 - Musso
21.00 - Philipp Plein
24. veebruar
09.30 - DSquared2
10.30 - Giorgio Armani
11.30 - Massimo Rebecchi
12.30 - Stella Jean
13.30 - Mauro Gasperi, Francesca Liberatore, Davide Grillo, Daniele Vigiani, Martina Cella, Marco Rambaldi
14.30 - Heohwani simulatsioon