Itaalia võitis oma debüütmängus MM-il Inglismaa 2: 1

Kõik hindasid seda "suurepäraseks matšiks, mida mängiti klassi ja suuremeelsusega: eile õhtul võitis Itaalia maailmameistrivõistluste debüütmängus Inglismaad 2: 1". Vaatamata Manause staadioni kõrgele õhuniiskusele kardeti palju ja vaatamata vigastatud Buffoni puudumisele tõi Itaalia esimese suurepärase tulemuse koju, värava lõi Marchisio 35 -minutilise suurepärase sööduga. Pirlo, suurepärane direktor kogu mängu.

© veeb

Juba kahe minuti pärast, 37 "juures, saabus külm dušš: Itaalia oli hetkeks hajameelne ja inglane Sturridge lõi Rooney söödu, lüües meie väravavahi Sirigu. Mäng venis esimese poolaja lõpu poole, ainult paar välgatust ja Balotelli katse, osutab ta aeg -ajalt vastaspoolajal hüljatuna.

Vaata ka

Läbistavad nimed: keha kaunistamise tähestik

Tätoveering kõrva taga: uus võrgutusrelv?

Jätkamisel moodustumine ei muutu. Ja see toimib, sest juba 50 -aastaselt vajab Candreva tsenderdust värava alla Balotellile, kes lööb kergesti Itaalia teise värava. Siis alustab Itaalia muidugi lõdvestunud ja mitte eriti agressiivset mängu, et tulemust hoida. Ja kõik toimuks vaikselt, kui poleks tehtud karistuslööki, mis oleks usaldatud Pirlole, kes lööb kolmandale väravale lähenevale lattile, mida kunagi ei saabu. suurepärane 2: 1, reedel, 20. juunil on aeg vastamisi minna Costa Ricaga, olles värske uskumatust võidust Uruguay favoriidi vastu ja võidetud 3: 1.